Iluminátor

Cerca Trova

Vítejte na mé stránce, kde nepomlouvám, nenálepkuji, zato tvrzení ověřuji, dokládám, dobírám se prokazatelným faktům. Ne vše, co se říká, je pravda. Ale obvykle za pravdu můžeme považovat to, co jsme si ověřili z věrohodných zdrojů. Protože pravdu je zajímavější hledat, než kázat.


Disclaimer:


👉 Všechny příspěvky na mé stránce jsou zaměřené na často šířené nespolehlivé či jinak nepřesné informace na sociálních sítích a nastavuji jim věcnou kritiku. Nejedná se o určení pravdy ani předkládání výsledku jako „té jediné pravdy“. Jedná se čistě o porovnání kvality zdrojů a dat, které stojí za jednotlivými argumenty obou stran.

👉 Články, které píši jsou pouhým výsledkem mého samostudia a ověřování informací.  Nevystupuji z pozice odborné autority, nýbrž z pozice obyčejného člověka, který s ostatními sdílí výsledky svých rešerší. Rešeršovaná témata obvykle konzultuji i s odborníky v daném oboru a zároveň se své příspěvky snažím dělat transparentně, aby každý mohl vidět, jak jsem k daným závěrům došel. 

👉 Své příspěvky publikuji pouze pro svou facebookovou stránku, web a web vedator.org. Pokud se mé příspěvky objeví i na jiných webech či facebookových stránkách, znamená to, že se jejich majiteli můj obsah natolik líbil, že se rozhodl jej k sobě nasdílet z vlastní iniciativy aneb. pokud můj článek uvidíte někde jinde, znamená to, že ho tam prostě někdo dal. 

👉 Vždy jsem otevřený kritice a uvědomuji si vlastní chybovost. Proto je vítán každý, kdo mě věcně opraví, či na nepřesnost upozorní. Můžete mě věcnou kritikou a fakty přesvědčit o mém omylu. Využít této šance může každý

👉 Články, které píšu, nejsou moje osobní názory. Snažím se nacházet původní a relevantní zdroje a zjišťovat, zda jejich obsah souhlasí s původním narativem, který rozebírám. Já neurčuji, kde je pravda.

👉 Každý můj příspěvek se týká specifického tématu. Pokud se rozhodnete vyjádřit svůj názor o jiném, než probíraném tématu, nebo dokonce o mně, prosím, pročtěte si nejdřív i mé ostatní příspěvky, abyste měli přehled o mých tvrzeních. Předejdete tak možné zbytečné misinterpretaci mých postojů. (Jako přesně takhle) . Návštěva mých vysílání je rovněž vřele vítána (tam si se mnou můžete i popovídat).  

👉 Abych se podělil o způsob, jakým pracuji, vysílám i na Twitchi. Je to pohled do průběhu mé práce, nejde ale o finální výstup pro stránku.

👉 Na výsledných závěrech rešerše nemám žádný osobní zisk ani zájem.

👉 Nenesu žádnou odpovědnost za způsobení psychické újmy, která u Vás může nastat v případě, že Vám můj článek rozbourá Vaše vidění světa. Ambiciózně naivní očekávání, že?

 Vytvořte si webové stránky zdarma!